Trwa wczytywanie produktów

O nas

Nasza firma została założona w kwietniu 2009 r. W czerwcu otworzyliśmy w Rzeszowie nasz punkt usługowy oferujący usługi ksero mało- i wielkoformatowego a także tzw. Małej poligrafii.

Od początku istnienia naszą wizją była kompleksowa obsługa. Chcemy aby nasi Klienci w jednym miejscu mieli możliwość zamówienia produktów szeroko pojętej branży poligraficznej i reklamowej.

W kolejnych latach dokonywaliśmy zakupów, które umożliwiały nam ciągłe rozszerzanie naszej działalności, a co za tym idzie możliwość oferowania nowych produktów.

Dzięki temu dziś możemy zaoferować Państwu kompleksową obsługę poligraficzno – reklamową. Świadczymy usługi w wielu technologiach m.in. druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy (offsetowy, pigmentowy i laserowy), sublimacyjny. Oferujemy także usługi cięcia i grawerownia laserem CO, wycinania ploterem tnącym, znakowania gadżetów reklamowych, haftu komputerowego, a naszą ostatnią inwestycją był zakup drukarki DTG do bezpośredniego druku na odzieży.

Oferujemy także prowadzenie kampanii reklamowych przy użyciu przyczep reklamowych.

W niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzenie nowych produktów takich jak kasetony reklamowe oraz litery świetlne. Mamy także zamiar przedstawić Państwu możliwości i opcje wykonywania reklam na samochodach wraz z orientacyjnym cennikiem.

Do każdego zamawianego produktu nasi graficy mogą wykonać dla Państwa projekty graficzne. Zajmujemy się również fotografią. Możemy wykonać zdjęcia, które są niezbędne do projektu bądź obrobić zdjęcia, które wyszły spod Państwa rąk.

Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem chętnym do realizacji nowych zadań. Nieustannie rozwijamy się dzięki nowo zdobywanej wiedzy oraz nowym doświadczeniom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję na dobrą współpracę.